Kurumsal

Gökçe Medikal Ltd.

Firmamız 1976 yılının Mayıs ayında, Dt.Ramiz Gökçe önderliğinde kurulmuştur. Firmamızın ilk yıllarında diş hekimliğinde kullanılan ürünler ve cerrahi malzemeler ithal edilmekte ve pazarlamanktaydı.

1984 yılından bugüne kadar medikal sektöründe tüm şehirlerde, müşterilerimize daha geniş, daha iyi ve hızlı bir şekilde hitap edebilmek için şubeler açtık.

Şirketimiz Gökçe Medical her zaman kendini yenileyerek, bilgi ve deneyim kapasitesini artırarak sektörde kullanılan tüm cihaz ve malzemeleri satışını yapmaktadır.

Her zaman öncü olma anlayışını benimseyen Gökçe Medical, “Sattığımız malın takipçisiyiz” sloganıyla medikal sektörde teknolojiyi takip ederek, son kullanıcı memnuniyetini dikkate almaktadır. Ürün kalitesine önem vererek, sayısız sağlık personelinin beğeni ve takdiri ile müşteri memnuniyetini kazanmayı ilke edinmiştir.

Şirket çalışanlarımız, görevi ne olursa olsun sunmuş olduğu hizmet, ürün veya bakım onarım olarak hastanın iyileşmesine katkıda bulunmayı kendine kutsal bir görev edinmekte ve bunun mutluluğunu yaşamaktadır.

Şirketimiz 43 yılı aşkın medikal sektöründe, uluslararası üne ve kaliteye sahip firmaların ürünlerini pazarlamakta ve başarıyla temsil etmektedir. Müşterilerin memnuniyetini sağlamak ve ilk tercihi olmak öncelikli hedefimizdir.

Bu ilkeli ve dik duruşumuz sayesinde şirketimiz, 4 şubesi ile KKTC’de medikal sektöründe lider kuruluş haline gelmiştir.